Windchill PDM / PLM

Ayata Yazılım > Windchill PDM / PLM

Windchill ürün yaşam döngüsü yönetimi yazılımı

Üreticiler hiçbir zaman gerçek zamanlı bilgi paylaşımına, dinamik veri görselleştirmeye ve işbirliği yapma becerisine bugün olduğundan daha fazla ihtiyaç duymadı. Çok disiplinli ve coğrafi olarak dağıtılmış ekipler için kolay, güvenli veri erişimi, kalite odaklı süreçler ve üretime veri odaklı bir yaklaşımla Windchill, ürün geliştirmenin yapılma şeklini geliştiriyor.

Windchill’in açık mimarisi, IoT dahil diğer kurumsal sistemlerle kolay entegrasyon sağlayarak ürün odaklı bir dijital iş parçacığı için sağlam bir temel sağlar. PTC’nin PLM sistemi, kapsamlı, kullanıma hazır işlevsellik ve yüksek düzeyde yapılandırılabilir rol ve görev tabanlı uygulamalar sağlar. Aşırı özelleştirmeden ve karmaşıklıktan kaçınırken, genellikle PLM kullanmayan uzman olmayanların izlenebilir ürün verilerine self servis erişimini genişletin.

Ürün geliştirmenin nasıl yapıldığını geliştirmek

%200

DAHA FAZLA PROJE

%50

DAHA HIZLI TESLİM SÜRESİ

%20

AR-GE VERİMLİLİĞİNİN ARTIRILMASI

%40

KALİTE OLMAYANLIĞIN DÜŞÜK MALİYETLERİ

Windchill Uygulama Paketi

Tek bir PLM yazılım platformuyla, ister şirket içinde ister PTC Bulut’ta teknolojiniz işinizle birlikte büyüyebilir.

Uzman Paketleri

Kuruluşunuzun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla temel, gelişmiş ve premium paketlerde uzman kullanıcılara yönelik temel PDM ve PLM işlevselliği.

Rol ve Sektör Eklentileri

İşlevsel uzmanların, rolleri ve/veya sektör zekası bağlamında ilişkisel ürün verilerinden yararlanmasını sağlayan standartlara dayalı PLM uygulamaları...

Uzman Olmayan Paketler

Uzman olmayan kullanıcıların ThingWorx Navigate'i kullanarak kendi sistemleri bağlamında ürün verilerini görüntülemesine ve bunlarla etkileşimde bulunmasına yönelik rol ve görev tabanlı uygulamalar.

Görselleştirme, Doğrulama ve İnceleme

Kullanıcıların her türlü dijital ürün verisini 2D, 3D ve artırılmış gerçeklikte görüntülemesine, işaretlemesine, etkileşime girmesine ve bunlar üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanıyın.

Kurulum Sistem Entegrasyonları

PTC'nin ürün yaşam döngüsü yönetimi yazılımını PTC'nin sunduğu hizmetlerle entegre etmek için tasarlanmış Kurumsal Uygulama Entegrasyonu (EAI) yetenekleri...

Uzantılar

PTC'nin PLM uygulaması Windchill'e eklenebilecek ek işlevsellik ve özellikler.

Mimari ve Dağıtım

PTC’nin PLM yazılımı, disiplinler arası konfigürasyon yönetimi için yüksek derecede otomasyon ve birlikte çalışabilirlik ile geniş kurumsal ve harici ortakları desteklemek üzere optimize edilmiştir.

Modern mimari

Çoklu sistem orkestrasyonu için oluşturulmuş web mimarisiyle verileri uygun ölçekte yönetin.

Güvenli işbirliği

IP ve platform tabanlı korumalarla kuruluş içinde ve dışında güvenli bir şekilde çalışın.

Güvenli işbirliği

IP ve platform tabanlı korumalarla kuruluş içinde ve dışında güvenli bir şekilde çalışın.

Yönetici ve Destek

IoT tabanlı "her zaman açık" sistem izlemesinden ve PTC'nin uzman odaklı öğrenme programlarından yararlanın.

Esnek teslimat

Daha fazla çalışma süresi ve güvenlik uyumluluğu için şirket içinde veya bulutta teslimat yapın.

Windchill'deki Yenilikler

Dijital iş parçacığının gücünü deneyimleyin ve kuruluş genelinde kesintisiz bilgi akışını sağlayın.

Birlikte Çalışabilirlik: Windchill Workgroup Manager artık ileri uyumluluğun yanı sıra geriye dönük uyumluluğu da destekliyor. Bu, yükseltme deneyimini önemli ölçüde artırır.

Görselleştirme: Son derece büyük ve karmaşık ürün yapıları için 3D görselleştirmenin iyileştirilmiş performansı ve ölçeklenebilirliği. QuickView ile son derece karmaşık modelleri görselleştirerek çok daha hızlı karar alma ve işbirliği sağlayabilirsiniz.

Siemens NX için dinamik konumlandırma desteği: Windchill 13, Siemens NX konum belirleyici yayınlama ve dinamik konumlandırma için destek ekler. Tasarımcılar PLM ortamında bileşenlerin birbirlerine göre konumlandırılmasını tanımlayabilir. Bu, tasarımcıların her konfigürasyonu CAD’de oluşturması gerekmediği için zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca tüm kuruluş, doğru işbirliği için yapılandırmalara kolayca erişebilir.

Mevzuat sunma sürecinin otomasyonu: Windchill 13’teki yenilikler arasında, mevzuat sunma sürecini kolaylaştıran ve basitleştiren revizyon kontrolü de dahil olmak üzere nesnelerde yapılan çeşitli iyileştirmeler bulunmaktadır. Windchill 13, gelişmiş Benzersiz Cihaz Tanımlayıcıları (UDI) desteğinin yanı sıra REST çerçevesinden yararlanma desteğini de içerir.

XBOM ve süreç planlama: Müşteriler, mühendislik ve üretim arasındaki bilgi akışını görselleştirmek, senkronize etmek ve genişletmek için Windchill 13’teki birçok iyileştirmeden yararlanabilir. Çok büyük yapıların daha yüksek performanslı görselleştirilmesinden yeni otomatik BOM dönüştürme yeteneklerine ve standart kontrol özelliklerindeki iyileştirmelere kadar.

Hemen AraWhatsApp