PTC Abonelik Hizmeti

Ayata Yazılım > PTC Abonelik Hizmeti

PTC Abonelik Hizmeti

PTC Yenilikleriyle yazılımınızı sürdürülebilir hale getirin!

PTC Abonelik Hizmeti Programı
, yeni PTC sürümlerine ve yükseltmelerine, canlı teknik desteğe, kapsamlı çevrimiçi kaynaklara ve geliştirme talebi ayrıcalıklarına anında erişmenizi sağlayarak güncel kalmanıza, rekabet gücünüzü korumanıza ve sürdürebilirliği verimliliği artırmanıza yardımcı olur.

Her yıl PTC, sınıfındaki en iyi ürünleri tasarlamanıza, üreticiler ve tedarikçiler ile daha verimli iletişim kurmanıza yardımcı olmak için yeni özellikler ekler ve kullanıcı deneyimini geliştirir.

Ürün geliştirme süreçlerinizi başarı öykülerine dönüştürmek için ekibinizin daha hızlı ve akıllı çalışmasını sağlayacak kaynaklarla tasarım sürecinize güç katın ve ekibinizi destekleyin.

PTC Bakım Anlaşması müşterilerine özel olarak tasarlanan destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayınlar, eklenti özellikler, web yayınları ve eğitimler, size zaman ve para tasarrufu sağlayabilecek sezgisel bir 3D tasarım deneyimi sunarak performansınızı ve üretkenliğinizi artırır.

  • Lisanslı PTC yazılımınız için otomatik yükseltmeler
  • Ayata Yazılım tarafından sağlanan canlı/uzaktan bağlantı teknik destek hizmetleri
  • PTC Abonelik Hizmeti bulunan müşteriler için tasarlanmış yazılım geliştirmeleri (PTC API’leri )
  • PTC ile ilgili her şey için PTC Portal‘daki ayrıcalıklı içeriğe erişim
  • Satın almadan, kurulum ve yükseltmeye kadar her şey için çevrimiçi adresiniz olan PTC Müşteri Portalı‘na erişim
  • PTC ve diğer ürünlerimizle ilgili tüm eğitim ve teknik destek videoları, akıllı ipuçlarına erişebileceğiniz AYATA Destek Platformundan erişebilirsiniz.
  • AYATA YAZILIM tarafından geliştirilen makrolara (PTC entegre özel yazılımlar) erişim imkanı

PTC Abonelik Hizmet Programı

Önceki veya güncel PTC  yazılımı sürümlerine yönelik ürün özellikleri, komutlar, kurulum ve sorun gidermeyle ilgili telefonla yardım dahil olmak üzere sertifikalı yerel PTC yetkili satıcınız Ayata Yazılım’dan canlı teknik desteğe erişin. Bu politika, üretim gecikmelerini en aza indirir ve en son sürüme geçişinizi kolaylaştırır. Ayata Yazılım, yüksek düzeyde hizmet sunarak tüm Türkiye’deki müşterileri desteklemektedir.

Genel merkezimizde yada yerinde/online uzaktan eğitim sistemi ile verilen eğitimlerle tasarımcıların sürekli gelişimi hedeflenmekte ve değişen yazılım özellikleri kullanıcılara en güncel haliyle sunulmaktadır.

AYATA Yazılım’ın müşterilerine özel sunduğu ürün ve hizmet tanıtımlarından anında haberdar edilirsiniz.

Online olarak gerçekleşen eğitim ve teknik destek içerikli webinar’ları isterseniz anında ya da webinar indirme linkini talep ederek istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Performansınızı ve üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olacak en güncel versiyonları bizden talep edin.

PTC‘in tüm özellikleri için ihtiyaç duyduğunuz tek yer.

PTC; istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve istediğiniz cihazda ilgili PTC içeriğine ve hizmetlerine tek bir konumdan erişmenize olanak tanıyarak daha üretken olmanızı sağlar. PTC yalnızca Abonelik Hizmetleri kullanıcılarına özel ek özellikler ve katma değerle ilgili olarak bugün satıcınızla görüşün.

PTC

PTC istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz cihazda, kendi programınıza göre ve kendi temponuzda öğrenin. Abonelik Hizmeti müşterileri 400’den fazla eğitim videosuna erişebilir.

Bilgi Bankası

Çözümler, yardım konuları, teknik ipuçları ve en iyi uygulamalar gibi kapsamlı teknik veri kütüphanesinde arama yapmanızı sağlayan güçlü arama motoruna erişin. Web yayınları ve teknik ipuçlarından, idari kılavuzlara ve teknik sunumlara kadar birçok içerik barındıran kaynak kütüphanemize erişin.

Tartışma Forumları

PTC neredeyse tüm yönlerine ilişkin geniş kapsamlı tartışma konuları içeren PTC Kullanıcı Topluluğuna katılın.

PTC sınavları, kullanıcı yeterliliğini doğrular ve yöneticilerin eğitimin gerekli olduğu alanları belirlemesine yardımcı olur. Kariyerlerinde ilerlemelerini ve verimliliklerini artırmalarını sağlamak için ekibinizin becerilerini geliştirin ve profesyonel gelişimlerini destekleyin.

Hemen AraWhatsApp