Hakkımızda

Ayata Yazılım > Hakkımızda

Ayata Yazılım

Hakkımızda

AYATA YAZILIM, Türkiye PTC Master (VAR) Distribütörüdür.

PTC yazılım çözümleri odaklı ülkemizde teknoloji üretiminin büyük önem taşıdığının bilinciyle dijital dönüşüm alanında çalışmaları yapmak üzere 2020 yılında kurulmuştur.

Teknoloji destekli üretim aşamalarının daha nitelikli hale getirilmesini amaçlayan iş alanlarında on yılı aşkın tecrübeye sahip ekibiyle AYATA Yazılım, başta makina olmak üzere havacılık, savunma sanayi, otomotiv, medikal sektörlerin imalatı alanlarında faaliyet gösteren endüstriyel üretim safhalarında entegre yenilikçi teknolojiler sağlar.

Markaların geleceklerini yaratma sürecinde teknoloji ve inovasyon alanındaki tecrübesi ve uzmanlığı ile çözüm ortağı olarak ürün, hizmet ve danışmanlık sunar.

Duyarlılık

Çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde, üreticilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırmayı hedefleriz. İlerlemek ve rekabette farklılaşmak için mili ve yerli teknolojinin gücüne inanan mühendislerimizle, çevresel sürdürülebilirliği, sunduğumuz teknolojilerle de ekonomik sürdürülebilirliği önceliklendiririz. Çalışanlarımızın mutluluğu ve refahını, paydaşlarımızın itibarı ve marka değerini korumakla eş değer görürüz. Böylelikle; hizmette ülkemize global anlamda katma değer ve güç katarken tüm önceliğimizi çalışan ve müşteri memnuniyetine adarız.

Yenilikçi

AYATA, bugünün teknolojisini zamanın ötesinde kullanabilen bir ‘İleri Teknoloji Şirketidir’. Teknoloji ve bilgiyle yol alırız; deneyim ve başarıyı paylaşırız. Sahip olduğumuz güçlü gelecek hedefiyle sadece kendi marka, ürün, hizmet üçgenimize değil; müşterilerimizin vizyonlarına da kusursuz uyum sağlamayı hedefleriz. Çalışanlarımıza yönetimde aile olmanın geleneksel gücüyle, işleyişte kurumsal profesyonelliği bir arada yaşatan yeni nesil hibrit bir çalışma ortamını sunarız. Yerli ve milli markalarımızla, her anlamda yenilikçiliği ve dijital dönüşümü ifade ederiz.

Hemen AraWhatsApp