Kolayca anlaşılabilir çizimler ve etkin teknik belgeler oluşturun

Tasarımlarınız için doğru üretim, kurulum ve bakım prosedürlerini açık bir şekilde iletme yeteneği, ürünlerinizin performansı ve işinizin başarısı için çok önemlidir. Solid Edge teknik yayın çözümlerini kullanarak tasarımcılarınız, son kullanıcı kılavuzlarının basit resimlerinden üretim ve servis için etkileşimli 3D teknik belgelere kadar birçok türde teknik belge oluşturabilir. Uzman teknik yazarlara veya harici hizmetlere olan ihtiyacı azaltabilir ve kurum içinde en kaliteli belgeleri üretebilirsiniz.

Siemens Solid Edge parçalarınız ve montajlarınızla doğrudan çalışın

Siemens Solid Edge teknik yayın çözümleri, Solid Edge parçalarınız ve montajlarınızla doğrudan çalışmanıza olanak tanıyan ve CAD dosyalarınızı farklı bir formata dönüştürme ihtiyacını ortadan kaldıran Solid Edge ile yakından entegredir. Orijinal tasarımdaki değişiklikler mevcut belgelere kolayca dahil edilir, mühendislik değişim sürecini hızlandırır ve yayınlanan belgelerin mevcut tasarımı yansıtmasını sağlar.

Download the Solid Edge Technical Publications data sheet

Hızla ayrıntılı çizimler oluşturun tasarımların

Solid Edge Çizimler, Solid Edge dosyalarınızdan ve diğer 3D CAD biçimlerinizden yüksek kaliteli 3D PDF belgeleri ve buluta hazır çizimler oluşturmanıza olanak tanır. 3D görünümleri yakalamak için Solid Edge kullanın ve yayınlamadan önce işaretlemeler ve balonlar gibi özellikler ekleyin. Solid Edge Illustrations, eksiksiz bir görüntü, animasyon ve şablon tabanlı 3D PDF oluşturma paketi sunarak 3D modellerinizden yüksek kaliteli iletişim oluşturmanızı kolaylaştırır.

Etkileşimli teknik belgeleri yayınlama

Solid Edge 3D Publishing, Solid Edge ve diğer 3D CAD modellerini doğrudan belgelerinize gömmenizi sağlayan, kullanımı kolay teknik belge yazma yazılımıdır. Solid Edge 3D Publishing, 3D CAD modelleri, parça listeleri ve biçimlendirilmiş metinlerle çalışmak için herkesin basılı veya etkileşimli teknik belgeleri birkaç dakika içinde tamamlamasına izin veren güçlü bir araç seti içerir. Eğitim ve çalışma talimatları, resimli parça katalogları, servis ve destek belgeleri ve ürün kılavuzları oluşturmak için mükemmeldir.

XLIFF Dil Çevirisi

Dijital belgeleri kolayca çevirmek ve yerelleştirmek için XML Yerelleştirme Değişim Dosyası Biçimi (XLIFF) dil çevirisini kullanarak daha geniş ve global bir pazara ulaşın. Eklenti olarak sunulan Solid Edge XLIFF Dil Çeviri modülü, hem Solid Edge 3D Yayıncılık hem de Solid Edge Çizimler için dil çevirisi için işlevsel olarak içe / dışa aktarma sağlar.

Solid Edge teknik yayın çözümleri

Solid Edge ile çekici çizimler ve etkileşimli teknik belgeler oluşturun. İmalat çalışma talimatı paketleri, bakım kılavuzları ve yedek parça katalogları dahil tasarımlarınıza dayalı teknik belgeler oluşturun.

10476