Kullandığınız 2D çizim çözümlerine ücret ödemekten vazgeçin!

İster farklı bir CAD çözümü kulanın, ister Siemens çözümleri kullanın 2D Drafting ücretsiz!

 

Belirli bir 2D tasarım süreci için, Solid Edge 2D Taslak Oluşturma, kanıtlanmış 2D taslak yazılımı – ücretsiz olarak sağlar. Tanıdık bir kullanıcı arayüzü, deneyiminizi basitleştirmek için en popüler taslak standartlarına uygun, kullanımı kolay araçlar ile Solid Edge 2D Taslak, hızlı ve kolay bir şekilde 2D dokümantasyon oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

10491

Solid Edge 2D Drafting detaylandırmalar, boyutlandırma ve küresel çizim standartlarının desteklenmesi gibi temel alanlarda ihtiyacınız olan herşeyi sunmaktadır.

Al Dean
editor-in-chief and co-founder
DEVELOP3D Magazine

Solid Edge 2D Drafting Özellikleri

Solid Edge 2D Taslak, diğerlerinin yanı sıra Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO), Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) ve İngiliz Standartları Enstitüsü (BSI) dahil olmak üzere taslak standartlarına otomatik olarak uyan basit çizim düzeni, diyagramlama, ek açıklama ve boyutlandırma kontrolleri sunar. .

Çiziminizi sıfırdan başlatın veya mevcut .DWG dosyalarını kolayca içe aktarın. İsteğe bağlı adım adım sihirbaz, her katmanı içeren çizimi önizlemenize ve arka plan rengini, çizim boyutunu, çizgi türünü, yazı tipini ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar.

Hem yeni hem de mevcut 2D CAD kullanıcıları için öğrenme eğrisini basitleştirmek için, Solid Edge 2D Taslak, tanınabilir bir şerit araç çubuğu, basit metin araması ve sık kullanılanlarınıza hızlı erişim sağlayan özelleştirilebilir bir radyal menü gibi komutlara erişmek için çeşitli yollar sunar araçlar.

İşiniz bittiğinde, dosyanızı müşterilerle, iş ortaklarınızla işbirliği yapma ve 2B çizim dosyalarınızı tüm 3B CAD programlarında kolayca açma esnekliği sağlayan bir Solid Edge veya .DWG biçimi olarak kaydedebilirsiniz.

 

Yetenekleri:

  • Üretimi kanıtlanmış 2D taslak çizimi
  • Hızlı ve kolay parametrik çizim düzeni
  • Dünya standartlarına uygun ek açıklama ve boyutlandırma
  • Elektrik ve diğer şemaların şeması
  • AutoCAD ve diğer 2D ürünlerden çeviri sihirbazları
  • Serbest cisim diyagramlarını çözmek için Hedef Arayın