Siemens Solid Edge Veri Yönetimi

Siemens Solid Edge Veri Yönetimi, artan hacimli CAD dosyalarıyla çalışmak zorunda kalan üreticiler için mükemmel yetenekler sağlar. Kurulum oldukça hızlı; Solid Edge dosyalarınızı sakladığınız klasörlere bir dizin oluşturun. PDM Çözümü, birden çok dosyanın özelliklerini gözden geçirmenize/düzenlemenize Solid Edge parçaları, montajları ve çizimlerinde revizyon ve sürüm işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Solid Edge dosyalarınızı Dropbox, OneDrive, Google Drive ve Box gibi popüler bulut tabanlı dosya paylaşım yazılımlarını kullanarak yedekleyin, paylaşın ve senkronize edin.

Hızlı kurulum, bakım

Solid Edge Ürün Veri Yönetimi yetenekleri, Solid Edge dosyalarınız hakkında bilgi depolamak için standart Windows indeksleme teknolojisini kullanır. Dizinleri Solid Edge dosyalarınızın depolandığı klasörlere yerleştirin ve hemen başlayın.

Anında arama ve entegre özellik yönetimi

Dosya adlarını standard veya özel özellikleri kullanarak Windows Gezgininden veya Siemens Solid Edge’den ihtiyacınız olan dosyaları hızlı bir şekilde arayabilirsiniz. Montajlarda ve teknik resimlerde bir parçanın nerede kullanıldığını bulmanızı sağlayan “nerede kullanılır” aramaları da yapabilirsiniz; daha sonra planlanan değişikliklerin mevcut montajlar üzerindeki etkisini hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kolay revizyon ve sürüm yönetimi

Design Manager yardımcı programı parçaları, montajları ve çizimleri hızlı bir şekilde revize etmenizi sağlar. Örneğin, mevcut bir montajı klonlayabilir ve seçilen parçaların yeni revizyonlarını oluşturarak yeni bir tasarım projesine hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca Solid Edge parçalarınızda, montajlarınızda ve teknik resimlerinizde sakladığınız özellik bilgilerini kolayca gözden geçirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ve sadece birkaç tıklamayla parçalarınızı, montajlarınızı ve çizimlerinizi yönetebilir, düzenlemenizi mümkün kılar.

Esnek dosya kasası ve paylaşımı

Solid Edge Veri Yönetimi, tek kullanıcıların veya daha büyük üreticilerin ihtiyaçlarını karşılayan yerel, ağ ve bulut tabanlı depolama seçeneklerini kullanarak esnek dosya depolama ve paylaşım çözümleri sunar. Dropbox, OneDrive, Google Drive ve Box gibi popüler dosya paylaşım yazılımlarını kullanarak verilerinizi bulutta depolayabilir ve paylaşabilir seçilen verileri uzak lokasyonlara, tedarikçilerinizle ve müşterilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz. Solid Edge dosyalarınız da yerel olarak tutulur ve size optimum performans ve çevrimdışı çalışma esnekliği sağlar.