Solid Edge CAM Pro, bugünün ürünlerini üretmeniz için size doğru araçları sağlar.

Solid Edge CAM Pro, basit NC programlamadan yüksek hızlı ve çok eksenli işlemeye kadar takım tezgahı programlama için kapsamlı çözümler sunar ve her tür CNC işleme gereksinimlerini karşılamanıza olanak sağlar. Solid Edge CAM Pro, adaptif ve unsur tabanlı işleme, akıllı kalem frezeleme ve gelişmiş kaba işleme rotaları gibi gelişmiş işleme yetenekleri sunar. Takım yolları Solid Edge parçaları ve montajları ile ilişkilidir, böylece takım yolları herhangi bir tasarım değişikliğinde dahi hızlı bir şekilde güncellenebilir.

Eksiksiz bir imalat çözümünü tecrübe edin

Solid Edge CAM Pro, montaj modelleme, model düzenleme, görselleştirme, doğrulama, post  işleme ve shop dokümantasyonu dahil olmak üzere destekleyici CNC işleme ve frezeleme işlevleri sağlar.

Tornalama

Hassas kontrol için manuel metotlar ve teach-mode dahil eksiksiz takım yolları

2.5 Eksen Frezeleme

Manuel konumlandırma ve unsur tabanlı otomasyon dahil olmak üzere kaba işleme, yeniden kaba işleme, yüzey işleme, Z-level finiş işlem ve delik açma yöntemleri

3 Eksen Frezeleme

Dik ve dik olmayan yüzeyleri tanıma, valley rest  frezeleme ve yüzey işleme ile tarama, ofset, adaptif açıklık takım yolları ve interpolasyonlu modeller dahil olmak üzere karmaşık yüzeyler için kapsamlı, yüksek hızlı, sabit eksenli kesme özellikleri.

5 Eksen Frezeleme

Hem otomatik hem de manuel yöntemler ile çoklu sürücü seçenekleri ve çok çeşitli takım ekseni kontrolü dahil olmak üzere karmaşık yüzeylerin eşzamanlı(simultane) çok eksenli kesimi için kapsamlı yeteneklere olanak sağlar.

Makine Simulasyonu

En doğru sonuçlar için çarpışma kontrolünün g-kodu seviyesinde simülasyonu ve çok kanallı senkronizasyon dahil olmak üzere karmaşık hareketi görselleştirmek için eksiksiz bir kinematik makine simulasyonu ortamında kolaylık sağlar.

Unsur Tabanlı İşleme

Bilgi İşleme Editörün’de (Machining Knowledge Editor) kurallara dayalı otomasyon süreçleri oluşturma, değişiklik yapma ve unsur geometriyi tanımlama. Unsur tabanlı işleme, yerleşik unsur tanıma motorunun prizmatik şekilleri analiz etmesine ve bu şekilleri otomatik olarak işlemek için hızlıca NC stratejileri oluşturmasına olanak tanır.

CAD Bağımsız

Solid Edge CAM Pro, herhangi bir belirli CAD sisteminden bağımsız olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Veri aktarımı için önemli endüstriyel çevirmenlerine sahiptir.

Solid Edge ile Entegrasyonu

Solid Edge CAM Pro aynı zamanda Solid Edge ile kullanımı için entegrasyona uygundur.

Solid Edge imalat yeteneklerini çalışırken görün

11129