Üstün Siemens imalat kalitesi, uygun fiyat ve esnek ödeme koşullarıyla!

Kullanım Kolaylığı

Sezgisel, modern bir kullanıcı arayüzü (UI), takip etmesi kolay öğreticiler, yerleşik şablonlar ve wizard kılavuzları, Solid Edge CAM Pro‘nun kullanımını oldukça kolay hale getirir. Tutarlı navigatörler temel öğeleri yönetirken, diyaloglar grafik alanında grafiksel yardım ve anında geri bildirim sağlar. Solid Edge CAM Pro ayrıca on beş yerleşik öğreticiyle birlikte gelir.

Üstün PMI Fonksiyonu

Ürün İmalat Bilgileri (PMI), Solid Edge‘den Solid Edge CAM Pro’ya geometri verileriyle birlikte aktarılır. Bu, NC Programcısının üretim planını mühendisin özelliklerine göre tasarlamasını kolaylaştırır.

11654
2021 Yenilikleri - Adaptif Kaba İşleme
11655
2021 Yenilikleri - Follow Me IPW Long Version
11659
2021 Yenilikleri - G Code Simulasyonu
11661
2021 Yenilikleri - Post Hub (Online CNC Post İndirme)

Siemens Solid Edge CAM Pro

Solid Edge kullanıcıları düşünülerek tasarlanan Solid Edge CAM Pro, işi ilk seferde doğru şekilde bitirmenize yardımcı olacak zengin bir araç setine sahiptir. Solid Edge CAM Pro, en yeni, en verimli ve en yetenekli takım tezgahlarında yatırımlarınızın değerini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan, sayısal kontrol (NC) programlama çözümlerinin modüler, esnek bir yapılandırmasıdır. Kurulumu ve öğrenmesi kolay, düşük toplam sahip olma maliyetiyle güçlü NC programlama sağlar.

CAD bağımsız kullanabilme

Tüm CAD yazılımlarıyla uyumlu.

Solid Edge ile entegrasyon

Solid Edge Mekanik Tasarım’dan Solid Edge CAM Pro’ya dosyayı tek tuşla gönderin. Tek bir dosya veya tüm üretim montajını gönderin. Veriler, ilişkiselliği korur, böylece late-stage aşamadaki tasarım değişiklikleri meydana geldiğinde, bunlar üretim planına kolayca dahil edilebilir.

Bilgisayar Destekli İmalat (CAM)

Dünya standartlarında ürünleri doğru bir şekilde oluşturun ve en son üretim tekniklerini verimli bir şekilde kullanın

Solid Edge üretim çözümleri, üreticilerin CNC işleme, yerleştirme, kesme, bükme, kalıplama, kaynaklama, montaj ve katmanlı imalat dahil olmak üzere çok çeşitli geleneksel ve yeni üretim süreçlerini tanımlamasına ve yürütmesine yardımcı olur.