Parametrik tasarımın kontrolü ile doğrudan modellemenin kolaylığı

Solid Edge, doğrudan modellemenin hızını ve basitliğini parametrik tasarımın esnekliği ve kontrolü ile birleştiren benzersiz senkron teknolojimizle 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) modelleri oluşturmayı ve düzenlemeyi kolaylaştırır.

Solid Edge senkron teknolojisi, hızlı bir şekilde yeni konsept tasarımları oluşturmanıza, değişiklik isteklerine kolayca yanıt vermenize ve bir montajdaki birden fazla parçada eş zamanlı güncellemeler yapmanıza olanak tanır. Bu tasarım esnekliği ile, hantal ön planlamayı ortadan kaldırabilir ve özellik hatalarını önleyebilir, sorunları yeniden oluşturabilir ve zaman kaybettiğiniz yeniden çalışmayı önleyebilirsiniz. Senkron teknolojinin gücü, tedarikçiler ve ortaklarla sorunsuz işbirliğini destekleyerek çoklu CAD verilerini yerel dosyalar gibi ele almanıza olanak tanır.

Entegre 2D ve 3D çizim ile Solid Edge senkron teknolojisi, konsept tasarımlarınıza sıkıcı ön planlama yapmadan hemen başlamanıza olanak tanır. Solid Edge’in 3D CAD’e geçmişten bağımsız yaklaşımı, doğrudan tasarım geometrinizle çalışabileceğiniz ve anında değişiklikler yapabileceğiniz anlamına gelir.

 

Solid Edge, doğrudan modellemenin hızını ve basitliğini parametrik tasarımın esnekliği ve kontrolü ile birleştiren benzersiz senkron teknolojimizle 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) modelleri oluşturmayı ve düzenlemeyi daha hızlı ve daha fazla esneklikle yapar.

 

Senkron Teknolojili Solid Edge, bugün piyasada bulunan en eksiksiz özellik tabanlı 2D / 3D CAD sistemidir. Solid Edge, hızlı bir şekilde yeni konsept tasarımları oluşturmanıza, değişiklik isteklerine kolayca yanıt vermenize ve bir montajdaki birden fazla parçada eşzamanlı güncellemeler yapmanıza olanak tanır.

10864

Quick Response to Late-stage Changes

When a late-stage design change stands between you and a deadline, Solid Edge synchronous technology means that it is easy to make requested changes, even to history-based 3D CAD models. By simply updating reference dimensions, or pushing and pulling on geometry, you can quickly and easily make changes to any model, without worrying about feature failures, rebuild issues or time-consuming rework.

10869

İçe Aktarılan 3D CAD Verilerini Düzenleme

Solid Edge senkron teknolojisi ile, bir dosyayı başka bir 3D CAD sisteminden içe aktarmak, açmak kadar kolaydır ve içe aktarılan verileri düzenlemek de kolaydır. Özellikleri tıklayıp sürüklemeniz veya “anında” boyutlar eklemeniz ve düzenlemeniz yeterlidir; Solid Edge otomatik olarak bir geçmiş ağacı varmış gibi akıllı güncellemeler yapar.

Eşzamanlı teknolojinin benzersiz gücü, tedarikçiler ve iş ortaklarıyla kolayca işbirliği yapmanıza ve çoklu CAD verilerini yerel dosyalar gibi ele almanıza olanak tanır.

10871

Diğer 3D CAD Modellerinden Geliştirilmiş Tasarımın Yeniden Kullanımı

Solid Edge senkron teknolojisi ile, 3D tasarım detaylarını diğer modellerden kolayca yeniden kullanabilirsiniz, böylece yeni tasarımlar oluştururken zamandan ve emekten tasarruf edersiniz. Yalnızca basit bir kopyala ve yapıştır ile Solid Edge, tasarım detaylarını bir projeden diğerine aktarmanıza olanak tanır ve diğer CAD formatlarındaki dosyaları tıpkı yerel Solid Edge dosyaları gibi işler.

10873

Birden Fazla Parçanın Eş zamanlı Düzenlenmesi

Solid Edge, zaman alan geçmişe dayalı düzenlemeler veya parçalar arasında bağlantı oluşturmaya gerek kalmadan bir montajdaki birden fazla parçayı kolayca düzenlemenizi sağlar. Senkron teknoloji, bir montaj içindeki parçaları seçip sürükleyerek eş zamanlı değişiklikler yapmanızı sağlar.

10875

Simülasyon Hazırlama

Sonlu eleman analizi (FEA) için bir model hazırlamak, kapsamlı 3D CAD becerileriniz olmasa bile Solid Edge senkron teknolojisi ile kolaydır. Solid Edge, FEA simülasyon hazırlığı için kullanımı kolay araçlar sağlar ve geometrinizin Solid Edge’de mi yoksa başka bir 3D CAD aracında mı oluşturulduğu önemli değildir.

10877

Siemens Solid Edge Senkron Teknolojiyle

Zor CAD yazılımlarıyla mücadele günleri sona erdi.

Senkron teknolojiyle Solid Edge, düşündüğünüz kadar hızlı tasarım yapmanızı sağlar.

10882