Sektör lideri 3 boyutlu tasarım yazılımı SIEMENS SOLID EDGE

Siemens Solid Edge, ürün tasarım süreçlerinizi ivmelendirmenize, tasarım revizyonlarını daha hızlı yapmanıza ve mevcut tasarım verilerinin tekrar kullanımını arttırmaya yardımcı olmak için senkronize tasarım teknolojisini kullanır. Solid Edge işinizi ve süreçlerinizi, daha hızlı iki boyutlu teknik resim oluşturma, kendi segmentinde en üstün sac metal tasarım yetenekleri, esnek parça ve montaj modelleme becerisi, paket içerisinde gelen profesyonel foto-gerçekçi render araçları ve eşsiz mobilite fonksiyonları ile geliştirir ve dönüştürür.

Yeni Nesil Tasarım

Yeni nesil 3 boyutlu ürün geliştirme yaklaşımı — Yakınsak Modelleme (Convergent Modeling) teknolojisi ile sağlanan, Üretken Modelleme (Generative design), Katmanlı üretim (Additive Manufacturing) ve tersine mühendislik. Yeni nesil tasarım anlayışı ve Yakınsak Modelleme (Convergent Modeling) teknolojisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız..

Senkron Teknoloji

Senkronize Tasarım Teknolojisi (Synchronous Technology) sayesinde parametrik tasarımın kontrollü ve esnek yapısının, doğrudan modellemenin hızı ve pratikliği ile birleşimi ortaya çıkmaktadır. Sıralı ve kronolojik tasarım (ordered design) teknolojisine alternatif ve ek olarak sizlere sunulan yeni nesil tasarım modu Senkronize Teknolojisinin detayları hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.. 

Sac Metal Tasarımı

Tasarımdan-Üretime süreçlerinizi uçtan uca destekleyen tekil ve eksiksiz sac metal tasarım sistemizi oluşturun. Sac Metal Tasarım modülü hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Montaj Modellemesi ve Yönetimi

İster birkaç bileşenden isterse yüz binlerce parçadan oluşan montajlar üzerinde çalışıyor olun, Solid Edge sizlere Üstün Montaj Ortamı performansı sunar. Solid Edge’in Montaj Oluşturma ve Yönetim kabiliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Modüler Tesis Tasarımı

P&ID akışlarınızı veritabanı destekli boru ve taşıyıcı ortam spesifikasyonları ile oluşturun. Modüler Tesis Tasarımı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

CAD Çizim ve Teknik Resim

Mekanik teknik resim kurallarına ve standartlarına otomatik olarak uyumlu çizim ve sayfa düzeni, detaylandırma, boyutlandırma, açıklama ve balonlama kontrolleri. CAD Çizim ve Teknik Hazırlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Foto-Gerçekçi Render

Tasarımlarınıza hayat vermek için modelleme ortamından çıkmadan foto-gerçekçi görüntüler ve animasyonlar oluşturun. Solid Edge ile birlikte gelen KeyShot 3D Render ve Animasyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bulut Teknolojilerine hazır tasarım

Farklı lokasyon ve cihazlardan kolay erişim, CAD ortamınızı ve kullanıcı ayarlarınızı anında yapılandırma ve çağırma imkanı ve ekip üyeleri, tedarikçiler ve müşterilerle hızlı veri paylaşımı. Bulut teknolojisinin hazır tasarım ortamı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

MBD - Model Tabanlı Tanım

Üretim verimliliğinizde önemli artışlar elde edin; tasarım verileriniz ile doğrudan ilişkili tamamen dijital süreçleri kullanarak mühendislik dokümanları oluşturun ve bunları güncellemek için çok daha az zaman harcayın. MBD-Model Tabanlı Tanımlamalar ve mühendislik dokümantasyon yönetimi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Artırılmış Gerçeklik

Tasarım görselleştirme sayesinde fikirlerinizi hayata geçirin ve dijital tasarımlarınızı gerçek dünyada fiziksel ortam ile buluşturun. Artırılmış Gerçeklik ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

10752
Siemens Solid Edge 2020