Solid Edge 2021’in Öne Çıkan Özellikleri: Konsept Modelleme 

Solid Edge kullanıcıları için yeni muazzam özelliklerle ve yeteneklerle donatılmış Solid Edge 2021 lansmanı gerçekleştirildi. Bu blog serilerinde, Solid Edge 2021’in yeni özelliklerine ve neler yapabildiğini anlamak için bu serilerimize sürdüreceğiz. 

 Bugün bloğunda Konsept Modelleme’den bahsedeceğiz. Solid Edge için Teamcenter’a entegre edilen bu özellik Teamcenter ile çoklu tasarım senaryolarının daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini ve değerlendirilmesini sağlamaktadır. Dosyalarınızı Teamcenter’a kaydetmeden tasarım hakkındaki fikirlerinizi keşfedebilirsiniz. Bu özellik bir parça numarası oluşturmadan ve onaylandığında veya reddedildiğinde bir tasarımı silmeden montajınız için yeni bir parça oluşturulmasına izin verir. 

Solid Edge Team Center Entegrasyonu

Solid Edge için Teamcenter entegrasyonu CAD veri yönetiminizi iyileştirerek ürün geliştirme sürecinizin kalitesini arttırır. Ayrıca mekanik, elektronik, yazılım ve simülasyon araçları için veri yönetimi ortamı oluşturmanızı sağlar. Bu entegrasyon tasarım boyunca üretim süreçlerinizi daha iyi optimize etmek için PLM (Product Lifecycle Management) özelliklerine erişim sağlar. Teamcenter insanları ve süreçleri işlevsel silolar boyunca dijital bir şekilde birbirine bağlayan modern, uyarlanabilir bir PLM (Product Lifecycle Management) sistemidir. Teamcenter portföyünün eşsiz genişliği ve derinliği son derece başarılı ürünler geliştirmek için gereken daha zorlu süreçleri kolay bir şekilde çözebilmenize yardımcı olur. 

Solid Edge dünyasına katılmak ve süreçlerinizi kolaylaştırmak için hemen tıklayın!