Siemens Solid Edge Öğrenci Sürümü

Öğrenciler için ücretsiz profesyonel 3D CAD yazılımı mühendislik ve çeşitli kariyer alanlarında fırsatlar sunan heyecan verici, zorlu ve ödüllendirici bir disiplindir. Profesyoneller tarafından kullanılan aynı kullanımı kolay yazılım paketinin ücretsiz bir sürümü olan Siemens Solid Edge Öğrenci Sürümü yazılımı ile ihtiyacınız olan becerileri geliştirebilirsiniz. Eğitiminizin bir parçası olarak Solid Edge’i öğrenmek sizi iş hayatına girmeye hazırlar ve günümüzün rekabet gücü yüksek ekonomisinde öne çıkmanıza yardımcı olur.

  • Herhangi bir aktif öğrenci için kullanılabilir.
  • Siemens Learning Center üzerinden tüm eğitimlere katılımı sağlayabilir.
  • Akademik ders çalışması için tasarlanmıştır
  • Süresi dolmayacak bir lisansa sahiptir.

Bilgilerini gönder, Siemens Solid Edge öğrenci lisansını hemen kullanmaya başla!  Okul arkadaşlarına bahset! [email protected]

Not : Bu sürümde oluşturulan dosyalar Solid Edge'in ticari sürümlerinde açılamaz ve 2D çizimler filigran eklenir.

Siemens Solid Edge, arayüzden bireysel araçlara kadar karmaşık yüzey tasarımı, katı modelleme, montajlar ve mühendislik çizimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli becerileri öğrenmek için ihtiyaç duyduğum yazılım öğrenmesi ve kullanması kolaydır. Solid Edge, yüksek mühendisliğe sahip ve rekabetçi, şampiyonluk kazanan bir Greenpower otomobili tasarlamak ve üretmek için ihtiyacım olan her şeyi yapmama izin verdi.

David Cullimore,
Solid Edge Öğrenci Sürümü Kullanıcısı
Cullimore Yarışı

Solid Edge Öğrenci Sürümüne Neler Dahil?

Gelişmiş ürün geliştirme özellikleri

Parçalar, montajlar ve sac levha tasarlayın. Otomatik taslak hazırlama, patlatılmış görünüm oluşturma, animasyon, gelişmiş oluşturma ve simülasyon özellikleri. Eşsiz senkron teknolojimizle, yazılımınıza değil mühendislik ve tasarım konseptlerine daha fazla odaklanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun eğitim

Konuya dayalı veya proje tabanlı eğitimlere, kendi hızınızda çevrimiçi kurslara ve etkileşimli öğrenme kaynaklarına ücretsiz erişin. Eğitim materyalleri Solid Edge’i kendi başınıza öğrenmek veya sınıf öğrenimini desteklemek için kullanılabilir. Öğrenciler aynı zamanda iş başvurusu yaparken rekabet avantajı sağlayan Solid Edge Sertifikasyonu da alabilirler.

Canlı bir çevrimiçi ve çevrimdışı topluluk

Öğrenciler için özel bir forum da dahil olmak üzere  Solid Edge Kullanıcı Topluluğumuza erişin. Solid Edge’i Öğrenme, ayrıca Greenpower Challenge ve AYATA Yazılım Öğrenci Tasarım Yarışması dahil olmak üzere çeşitli proje ve yarışmalara katılma fırsatı sunar.