Siemens Solid Edge Eğitimci Sürümü

Akademisyen ve eğitimciler için ücretsiz profesyonel Siemens Solid Edge 3D CAD yazılımı ilkokuldan üniversiteye kadar öğrencileri, kampüs içinde ücretsiz lisansa sahip Siemens Solid Edge Eğitimci Sürümü ile bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanında kariyer için hazırlayın. Sınıfının en iyisi Siemens Learning Center müfredat kaynaklarımıza erişim ile birlikte, öğreniminizde sınıfınızı, ev okul grubunuzu veya kulübünüzü 3 boyutlu tasarım deneyimlerinde ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Siemens Solid Edge 3D CAD , öğrenmesi kolay ve kullanımı kolaydır ve sizin gibi öğretmenler, eğitmenler tarafından geliştirilen ve her seviyedeki öğrenciler için uygun bir dizi öğretici ve projeyle birlikte gelir.

  • Akademik ders çalışması için tasarlanmıştır
  • Siemens Learning Center tüm eğitim ve sertifika programlarına katılmanızı mümkün kılar.
  • Süresi dolmayacak bir lisansa sahip
  • Kampüste kullanılabilir

Bilgilerinizi gönderin, Siemens Solid Edge eğitimci lisansını hemen kullanmaya başlayın!  Öğrencilerinize bahsetmeyi unutmayın! [email protected]

Okulunuza Siemens Solid Edge çözümleri online ve yerinde seminerler için bizleri davet etmeyi unutmayın!

Not: Bu sürümde oluşturulan dosyalar Solid Edge’in ticari sürümlerinde açılamaz ve 2D çizimler filigran eklenir.

Modelleme yeteneklerine ek olarak, NASA ve rakip ürünleri kullanan diğer endüstri danışmanları ile çalışırken Siemens Solid Edge‘in gerçek gücü açıktı. Solid Edge’in açıklığı, verileri diğer CAD çözümlerinden sorunsuz bir şekilde içe aktarmamızı, 3D yazıcımıza hızlı bir şekilde çıkmamızı ve modelleri başkalarıyla paylaşmamızı sağladı.

Mike Evans
Tasarım ve Çizim Eğitmeni
Huntsville Teknoloji Merkezi

Solid Edge Eğitimci Sürümüne Neler Dahil?

Gelişmiş ürün geliştirme özellikleri

Parçalar, montajlar ve sac levha tasarlayın. Otomatik taslak hazırlama, patlatılmış görünüm oluşturma, animasyon, gelişmiş oluşturma ve simülasyon özellikleri. Eşsiz senkron teknolojimizle, yazılımınıza değil mühendislik ve tasarım konseptlerine daha fazla odaklanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun eğitim

Konuya dayalı veya proje tabanlı eğitimlere, kendi hızınızda çevrimiçi kurslara ve etkileşimli öğrenme kaynaklarına ücretsiz erişin. Eğitim materyalleri Solid Edge’i kendi başınıza öğrenmek veya sınıf öğrenimini desteklemek için kullanılabilir. Öğrenciler aynı zamanda iş başvurusu yaparken rekabet avantajı sağlayan Solid Edge Sertifikasyonu da alabilirler.

Canlı bir çevrimiçi ve çevrimdışı topluluk

Eğitimciler için özel bir forum da dahil olmak üzere  Solid Edge Kullanıcı Topluluğumuza erişin. Solid Edge’i Öğrenme, ayrıca Greenpower Challenge ve AYATA Yazılım Öğrenci Tasarım Yarışması dahil olmak üzere çeşitli proje ve yarışmalara katılma fırsatı sunar.